مهاجرت به آلمان|سرمایه گذاری در کانادا | مهاجرت کاری به عمان | بلوکارت آلمان | موسسه اندیشه پویان | ویزای کاری

| | مشاوره : 02188784642

مهاجرت کاری پزشکان به آلمان

دوره های هسپیتاسیون پزشکان:

در میان راه های ممکن برای مهاجرت پزشکان به کشورهای آلمان و اتریش به طور حتم آسانترین مسیر موجود، شرکت در دوره های هسپیتاسیون است که کارشناسان مجرب موسسه اندیشه پویان با توجه به نتایج مطلوب گذشته همواره این روش را به پزشکان پیشنهاد می نمایند. این دوره ها با نام های Hospitation, Observation Guidelines و Observation Programs شناخته شده اند که با ثبت نام متقاضیان در بیمارستان ها و کلینیک های آلمانی که مورد تایید وزارت بهداشت ایران و آلمان هستند برگزار میگردند. این دوره ها برای آشنایی پزشکان دیگر کشور ها با آخرین روشهای آموزشی و پزشکی در رشته های مختلف برگزار می شود. با توجه به روند پیچیده ثبت نام در این دوره ها، مراکز معدودی توانایی اخذ پذیرش به این روش را دارا هستند که به طور حتم موسسه اندیشه پویان از برترین آنهاست.

طبق آخرین آمارهای سایت نظام پزشکی در آلمان بالای 20000 هزار نفر پزشک خارجی مشغول به کار هستند. بیشترین تعداد این پزشکان از کشورهای زیر می‌باشند:
1- اتریش 2 – یونان 3 – روسیه 4 – لهستان 5 – ایران
به دلیل بالا بودن سطح پزشکی در کشور آلمان این کشور رتبه سوم در دنیا به لحاظ سطح پزشکی است. لیست این کشورها به ترتیب  عبارت‌است از :
1- آمریکا    2 – انگلیس   3 – آلمان   4 – فرانسه    5 – کانادا    6 – استرالیا
آلمان یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی ازلحاظ قدرت صنعتی و اقتصادی است و به دلیل مهم بودن رشته‌ی پزشکی در آلمان این کشور بودجه بسیار زیادی را به تحقیقات و پژوهش‌های پزشکی اختصاص می‌دهد . در کشور آلمان دانشجویان پزشکی بعد از اتمام  6 سال تحصیلی در رشته پزشکی علاوه بر امتحانات دانشگاهی و متمرکز در سطح ایالتی می‌بایست در یک آزمون سراسری که معمولا  در هر ایالت برگزار می‌گردد شرکت نمایند. این امتحان شامل دو بخش شفاهی و کتبی می‌باشد که متقاضیان اقامت آلمان می بایست در این امتحانات قبول شوند تا بتوانند از دانشگاه فارغ‌التحصیل شوند و مدرک پزشکی اخذ نمایند. در صورت عدم قبولی، مدرک و اجازه کار پزشکی به فرد ارائه نخواهد شد .
شرایط لازم برای کار:
تمامی پزشكان فارغ‌التحصیل در غير از اتحاديه اروپا براي اينكه بتوانند در سيستم پزشكي كشور آلمان به کار مشغول شوند می‌بایست ابتدا در يك امتحان ارزش مساوي شرکت نمایند كه اجرا و برگزاري آزمون توسط ايالت مربوطه مديريت می‌شود. قبولي در اين آزمون بیانگر این می‌باشد که متقاضي معادل يك پزشك تحصیل‌کرده در كشور آلمان تخصص كافي را براي انجام كار پزشكي دارد. براي ادامه تحصيل و كسب تخصص و يا دريافت اجازه طبابت و كار رسمي به‌عنوان يك پزشك ، گذراندن اين امتحان الزامی است.
در طي سال‌های اخير به دلیل كمبود پزشكان متخصص در کشور آلمان، اين كشور يك برنامه درازمدت را براي ورود پزشكان عمومي از كشورهاي غیراروپایی درزمینه ی دريافت تخصص در دستور كار خود قرار داده است. به همین دلیل همه‌ساله تعداد زيادي متخصص جذب بیمارستان‌های اين كشور می‌شود.
امتحان ارزش مساوي (Gleichwertigkeitsprufung):  برنامه‌ی اين آزمون طوری است كه پزشکان در كشورهاي ديگر با قبولی در اين امتحان می‌توانند در سطح پزشكي آلمان كه مستلزم حداقل 6 سال تحصیل است شرکت کنند و مورد ارزيابي قرار گيرند. در این آزمون گروه‌های حداكثر 5 نفره تشکیل می‌شود و نیز امتحان عموماً  به‌صورت شفاهي برگزار می‌گردد . این امتحان  شامل محتوای پزشكي داخلي، جراحي، سؤالات عمومي پزشكي مانند Toxicology و Pharmacology است . سؤالات این امتحان بيشتر به‌صورت عملي است و انتظار می‌رود متقاضي بتواند نمره‌ی قبولی را دریافت نماید. متقاضیان باید بدانند برای موفقیت در این امتحان تسلط به زبان آلمانی لازم و ضروری است.
نکته مهم :  در ماه‌های پایانی سال 2009 با پيگيري به‌عمل‌آمده و استعلام‌های صورت گرفته در کشور آلمان مشخص شد در بعضی  از ایالت‌های كشور آلمان امتحان ارزش مساوي حذف گردیده است و در  آلمان  بيمارستان ها با توجه به resume متقاضي، در صورت موافقت بیمارستان و مناسب بودن شرايط فرد، متقاضی می‌تواند مستقیماً براي دستياري تخصص (Assistenzartz )  در بیمارستان درخواست پذيرش بدهد. همچنین اين بخشنامه جديد بوده و به دلیل نياز كشور آلمان به پزشكان متخصص براي انعطاف‌پذیر بودن بیمارستان‌ها در قبول و پذیرش افراد اتخاذ گرديده است و نیز  در آينده اطلاعات بيشتر و تخصصی‌تر به اطلاع متقاضياني كه تشكيل پرونده داده‌اند ، داده خواهد شد.
دوره انطباق  (Die Anpassungszeit): دوره‌ای كه متقاضيان در يك محل درماني و يا بيمارستان در حال آماده شدن براي امتحان ارزش مساوي هستند را دوره انطباق می‌نامند كه این دوره حداقل 6 ماه تا حداكثر 18 ماه ممكن است طول بکشد . در اين مدت‌زمان متقاضي فرصت دارد كه در آزمون مربوطه شركت کند و درصورتی‌که در آزمون مردود شود می‌تواند خود را براي شرکت مجدد در آزمون‌های  بعدی آماده کند.
زمانی که متقاضی در امتحان نمره قبولی را کسب نمایند دوره انطباق به پايان می‌رسد و متقاضي با دريافت حقوق و مزايا به‌عنوان پزشك دستیار (Assistenzartz) كار خود را آغاز می نمايد. با توجه به نوع تخصص انتخابي توسط متقاضي، اين دوره كه در پایان منجر به دريافت تخصص خواهد شد ممكن است بين 4 تا 6 سال طول بکشد.
در آلمان سطح حقوق دريافتي توسط پزشكان دستیار  به‌صورت زیر می‌باشد :
ميانگين حقوق حدود 40,000 تا 50,000 يورو در سال است (بدون كسورات قانوني) و اين مبلغ براي پزشكان متخصص 80,000 يورو می‌باشد(در قسمت‌های شرقي كشور آلمان تقاضاي بيشتري معمولاً وجود دارد )
به دلیل تحولات به وجود آمده در بازار كار این كشور ، در حال حاضر تقاضا براي پذيرش پزشكان خارجي كه در امتحان ارزش مساوي موفق به کسب نمره‌ی قبولی شده اند، در کشور آلمان و برخي ديگر از كشورهاي اروپايي بسیار بالا است و متقاضی می‌تواند با انجام كار و دريافت تخصص امكان تبديل اقامت موقت به دائم را برای خود به وجود بیاورد.
نکته :  مواردی که در بالا به آن اشاره شد براي آشنایی متقاضيان با روند كلي پروژه است و در ایالت‌های مختلف آلمان ممكن است در مدت‌زمان دوره انطباق براي متقاضيان تفاوت‌هایی وجود داشته باشد.
قرارداد بين متقاضي و بيمارستان: در آغاز کار يك پزشك عمومي که متقاضي دريافت تخصص و يا كار به‌عنوان پزشك دستیار در كشور آلمان است می‌بایست يك position يا محلي را از يك بيمارستان پيدا نماید كه متقاضي را براي گذراندن دوره‌های مذبور پذيرش کند . در صورت موافقت بیمارستان متقاضي پذیرش‌شده می‌بایست قراردادی را با بيمارستان مربوطه منعقد نمايد و در صورت انعقاد قرارداد متقاضی می‌بایست مراحل لازم را  براي دريافت اجازه اقامت موقت، كار پزشكي و ساير موارد ضروري در كشور آلمان انجام دهد.
در بعضی‌اوقات شاید متقاضي اقامت آلمان براي انجام مصاحبه و يا تنظيم قرارداد به كشور آلمان دعوت شود كه در اين صورت  می‌بایست آمادگي لازم برای مصاحبه را داشته باشد و با تسلط به زبان آلماني بتواند در مصاحبه‌های لازم با مسئولين ، اساتيد و پزشكان متخصص مربوطه موفق شود . همچنین قراردادها معمولاً براي مدت‌زمان دوره‌ی انطباق (Die Anpassungszeit) كه متقاضي می‌خواهد خود را براي امتحان ارزش مساوي آماده كند و يا در دوره دستیاری (Die Assistenzarztzeit) كه امتحان ارزش مساوي را با موفقیت سپری کرده است و می‌خواهد استخدام شود، تنظيم می‌شود.
مواردي كه در قرارداد ذکر می‌شود بدین‌صورت است:
• حقوق دريافتي (vergutung).
• مدت‌زمان استخدام آزمايشي (probezeit).
• مدت‌زمان قرارداد كار(Dauer).
• محل خدمت (arbeitsgebiet).
• مخارج خوراك و سكونت (kosten fur kost und logis).
• كلاس زبان (sprachkurse).
• شركت در رده‌های تخصصي (Teilnahme an Fortbildungen) و مخارج آموزش در چارچوب امتحان ارزش مساوي.
بیمارستان‌ها  و مراکز علمی برای کار و تخصص پزشکی در آلمان به سه صورت زیر هستند :

 1. Universität Klinikum : که به‌عنوان بیمارستان‌های دانشگاهی شناخته‌شده‌اند و معمولاً تعداد آن‌ها کم می‌باشد  و در برخی از ایالت‌ها به آن بورسیه اختصاص می‌دهند.
 2. Akademisches Lehrkrankenhaus : که به‌عنوان بیمارستان‌های آموزشی دانشگاهی شناخته‌شده‌اند و برخلاف Universität Klinikum (که متعلق به دانشگاه هستند) در تملک دانشگاه‌ها نیستند بلکه با دانشگاه‌ها قراردادهای آموزشی می‌بندند و با یکدیگر همکاری می‌کنند و نیز در چارچوب این قراردادها پزشکان می‌توانند  دانشجویان پزشکی خود را در مقطع پزشکی عمومی برای گذراندن دوره‌های آموزشی و دوره 12 ماهه‌ی کارآموزی به این بیمارستان‌ها می‌فرستند.
  Universität Klinikum و Akademisches Lehrkrankenhaus ازلحاظ آموزشی باهم در ارتباط هستند اما ازلحاظ سیستم اداری از هم مستقل می‌باشند.
 3. بیمارستان‌های خصوصی : این بیمارستان شامل  بیمارستان‌های نهادهای مختلف مذهبی،شهرداری‌ها،کلیساها و نهادهای خصوصی دیگر است .
  مدارک پزشکان ایرانی که در بیمارستان   Universität Klinikum و Akademisches Lehrkrankenhaus  تخصص خود را گرفته باشند در ایران توسط وزارت بهداشت قابل ارزیابی است. وضعیت پزشکی که در بیمارستان‌ها یا مطب‌های خصوصی دوره‌ی پزشکی خود را گذرانده باشد ازلحاظ وزارت بهداشت فعلاً مشخص نیست و  در حال بررسی است .

مدارک لازم برای مهاجرت کاری پزشکان به آلمان:

 1. رزومه استاندارد آلمانی به همراه عکس
 2. کپی اول پاسپورت (امضا شده )
 3. دانشنامه و زیر نمرات
 4. کارت عضویت پزشکان
 5. پروانه دائمی پزشکی در صورت موجود بودن
 6. پروانه مطب در صورت موجود بودن
 7. ترجمه شناسنامه یا کارت ملی
 8. گواهی تاییدیه از بیمارستان یا دانشگاه( ترجیحاً ۳ سال سابقه كار بيمارستاني .براي اخذ پذيرش از بیمارستان‌ها اين سابقه كار مهم است)
 9. گواهی اشتغال در کلینیک یا بیمارستان
 10. 6 قطعه عکس (خانم ها بدون حجاب)
 11. ارائه گواهی سلامت جسمانی
 12. ارائه گواهي عدم سوء پيشينه
 13. ارائه گواهی عدم سوء پیشینه سازمان نظام پزشكی

ترجمه رسمی مدارک باید به زبان آلمانی و با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه باشد که به تایید سفارت آلمان برسد.

عمده هزينه متقاضيان شامل موارد ذيل است:

 • مخارج رده‌های زبان آلماني در ايران.
 • هزینه‌های ترجمه و تأیید مدارك به زبان آلماني
 • سفر احتمالي به كشور آلمان براي انجام مصاح.
 • دستمزد وكيل و نماينده
 • هزینه‌های اقامت در كشور آلمان براي آماده شدن و گذراندن آزمون‌ها كه با توجه به کمک‌های احتمالي بیمارستان‌ها و اينكه متقاضي در چه شهري قرار دارد متفاوت است.
  لازم است كه متقاضيان مخارج  ماهیانه را پیش‌بینی کنند .

 

138 دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است

 1. بهار سپتامبر 3, 2017

  سلام،همسر من فارغ التحصيل پزشک عمومی از دانشگاه سراسری میباشد،دارای سن 49 و مدرک زبان آلمانی در سطح b2 هست.آیا امکان ادامه تحصیل در ژنتیک و کار در پزشکی در آلمان میباشد؟

  1. اندیشه پویان سپتامبر 18, 2017

   با سلام، با توجه به شرایط سنی ایشان درصد موفقیت برای اخذ پذیرش پایین است.
   مدرک ربان آلمانی C1 نیاز است.

  2. عبدالرحیم رئیس پور ژوئن 27, 2018

   درود بر شما و با عرض ادب و احترام . من پزشک عمومی فارغ التحصیل دانشگاه شیراز و ۵۱ سال دارم زبان انگلیسی مسلط هستم مستونم برای کار به آلمان برم . با سپاس

   1. اندیشه پویان ژوئن 30, 2018

    سلام متاسفانه خیر …
    امکان پذیرش با حداکثر ۴۰ سال سن می‌باشد که برای کار نیز نیاز به مدرک C1 زبان آلمانی است.
    میتونید شانس خودتون رو برای دوره های کوتاه مدت ۵ تا ۸ هفته امتحان کنید… با ما در تماس باشید.

  3. عبدالرحیم رئیس پور ژوئن 27, 2018

   درود بر شما

  4. مدیر سایت جولای 27, 2019

   با سلام
   جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
   شما میتوانید جهت مشاوره،میتوانید با دفتر تهران تماس بگیرید.

 2. نسرين دسامبر 5, 2017

  من پزشك متخصص اعصاب و روان از دانشگاه تهران هستم. ۵۴ ساله ام و سابقه ۲۴ سال کار در رشته تخصصی ام را در ایران دارم. آیا میتوانم در آلمان بعنوان متخصص مشغول بکار شوم؟

  1. اندیشه پویان ژانویه 9, 2018

   با سلام و احترام
   شما فقط شرایط شرکت در دوره 1 تا 3 ماهه را دارید.

 3. ندا ژانویه 10, 2018

  من دانشجو سال آخر پزشکی هستم برای رفتن به آلمان و کار کردن به عنوان پزشک عمومی میشه بگید که به ترتیب چه کاری باید بکنم …قصد ندارم اونجا تخصص بگیرم بخاطر پذیرش همسرم در آلمان میحام اونجا به عنوان پزشک عمومی کار کنم

  1. اندیشه پویان ژانویه 15, 2018

   با عرض ادب و احترام
   شما باید حداقل مدرک زبان b2 آلمانی داشته باشید.

 4. مریم ژانویه 12, 2018

  سلام همسر من فوق تخصص جراح پلاستیک از دانشگاه تهران هستن. سن ۴۳ سال و هیات علمی دانشگاه هستن. امکان کار ایشان در آلمان هست؟ هیچ مدرک زبانی هم ندارند

  1. اندیشه پویان ژانویه 15, 2018

   با عرض ادب و احترام
   همسر شما برای کار در آلمان به عنوان متخصص باید مدرک زبان c1 آلمانی داشته باشند.

 5. کیهان ژانویه 13, 2018

  با سلام اینجانب مدرک فوق تخصصی قلب دارم و تمایل دارم در آلمان به عنوان متخصص کار کنم . سنم در حال حاضر 44 سال است . سابقه 12 سال هیات علمی دارم. باید چه اقداماتی انجام دهم ؟

  1. اندیشه پویان ژانویه 15, 2018

   با سلام و احترام
   برای کار در آلمان به عنوان متخصص باید مدرک زبان c1 آلمانی داشته باشید
   در غیر اینصورت فقط شرایط شرکت در دوره های 1 تا 3 ماهه برای شما فراهم است.

 6. فضلی ژانویه 14, 2018

  سلام همسر من ۳۰سالشونه و پزشک عمومی از دانشگاه سراسری هستن مدرک زبان ندارن اما انگلیسی در سطح عالی و المانی محاوره بلدن برای ویزای و اقامت دایم دوره ای ک باید بگزرونن برای تطبیق و شروع ب فعالیتشون چقدر طول میکشه در المان؟

  1. اندیشه پویان ژانویه 15, 2018

   با سلام و احترام
   جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و مشاوره و راهنمایی بهتر توسط کارشناسان موسسه میتوانید از طریق راههای ارتباطی با دفتر موسسه در تهران تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس دفتر تهران: 02188752376 و 02126409630

 7. پويان مارس 19, 2018

  سلام.من ٢٧ سالمه فارغ التحصيل پزشكي دانشگاه كرمان هستم.دوره طرحمم رو گذروندم.مدرك c1 زبان آلماني هم دارم.ميشه براي گرفتن تخصص من رو راهنمايي كنين؟

  1. مدیر سایت جولای 27, 2019

   با عرض درود
   بله امکانش هست.
   و این روند پیش روی شماست که برای گرفتن وقت مشاوره از موسسه میتوانید اقدام کنید:
   _ارزشیابی و تایید مدارکتون در آلمان که هر ایالت روند مختص بخودش را دارد
   _بعد از دریافت جواب از آلمان با جواب آن برای کلاس زبان تخصصی اقدام میکنید
   _با نامه پذیرش کلاس زبان تخصصی و جواب ارزشیابی مدارکتان به سفارت مراجعه میکنید
   _ویزا میگیرید و در کلاس زبان تخصصی شرکت میکنید که هزینه هایی برای شما در بر دارد
   _بعد از کلاس برای دوره اپروباسیون اقدام میکنید که هزینه ای برای شما ندارد اما معمولا حقوقی هم به شما نمیدهند
   _بعد از دوره اپروباسیون در امتحان شرکت میکنید و درصورت قبولی بعنوان پزشک در آلمان برای کار میتوانید اقدام کنید.

 8. محمد مارس 24, 2018

  سلام.من تخصص قلب دارم با سابقه ۵سال.سن ۳۷ زبان انگلیسیم خوبه آلمانی را ایران بگیرم میتونم دراسرع وقت َفعالیت کنم.

  1. مدیر سایت جولای 24, 2019

   با سلام
   جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
   شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 9. آزاده آوریل 16, 2018

  سلام پزشك عمومي هستم بدون سابقه كار امكان ادامه تحصيل در آلمان را دارم؟؟

  1. اندیشه پویان می 11, 2019

   سلام، عرض ادب و احترام، بله
   لطفا جهت جلسه مشاوره حضوری با دفتر تهران تماس حاصل فرمایید.

 10. دلربا آوریل 23, 2018

  سلام
  من پزشک متخصص و از رتبه های برتر بورد هستم ولی نمیخوام اینجا هیت علمی بشم
  ایا اجازه کار در المان به عنوان متخصص در صورت داشتن مدرک زبان برای من هست؟ یا باید از ابتدا تخصص بخونم؟

  1. اندیشه پویان می 11, 2019

   سلام، بله
   لطفا جهت جلسه مشاوره حضوری با دفتر تهران تماس حاصل فرمایید.

 11. آويسا علوي آوریل 25, 2018

  سلام
  من ٢٧ سالمه. پزشك عمومي هستم. سابقه ٢ سال كار دارم و مدرك زبان آلماني b2 دارم. براي كار وتخصص در آلمان چه طور بايد اقدام كنم؟

  1. اندیشه پویان می 11, 2019

   سلام و عرض ادب و احترام
   شما شرایط مهاجرت را دارا هستید، لطفا جهت مشاوره با وکلای موسسه تماس حاصل فرمایید:
   02188784642 و 02188752376

 12. آریا ژوئن 7, 2018

  با سلام،
  من پزشک عمومی فارغ التحصیل دانشگاه سراسری هستم و ۲۷سال سن دارم
  برای ادامه تحصیل تخصصی قصد دارم ک به آلمان برم،
  با توجه به اینکه در حال گذروندن دوره سربازی به عنوان پزشک یگان هستم و نمیتونم cv تحت عنوان سابقه کار بیمارستانی داشته باشم، و شما فرمودین ک سابقه کار سه ساله یا نامه از دانشگاه یا بیمارستان لازمه، چه راهی رو برای بنده پیشنهاد میکنید؟؟
  پیشاپیش تشکر فراوان از راهنماییتون

  1. اندیشه پویان ژوئن 26, 2018

   با سلام
   جهت بررسی کامل شرایط شما توسط وکلای موسسه نیاز به حضور و جلسه مشاوره هست.

 13. مصطفی هدایتی ژوئن 11, 2018

  سلام و عرض ادب، من دندانپزشک هستم و ۳۶ سال سن دارم و مجرد هستمو مدرکم هم از دانشگاه انگلیسی زبان گرفتم و ۷ سال سابقه کار دارم، کشوری هست که من بتونم به عنوان دندانپزشک برای اقامت
  اقدام کنم؟ با سپاس،

  1. اندیشه پویان ژوئن 30, 2018

   سلام و عرض ادب
   شما میتوانید برا مهاجرت کاری به آلمان اقدام نمایید.

 14. رحیمی ژوئن 21, 2018

  سلام. من متخصص رادیولوژی هستم. 36 ساله. با چه شرایطی میتونم آلمان یا اتریش کار کنم؟

  1. اندیشه پویان ژوئن 30, 2018

   دوست عزیز برای راهنمایی نیاز به اطلاعات دقیقتری هست ولی جواب کلی این است که بله شما میتوانید برای مهاجرت کاری به آلمان اقدام کنید.

 15. مليحه ژوئن 24, 2018

  سلام
  من متخصص زنان هستم ٣١ سالمه
  تا اتمام طرحم حدود ٣ سال ديگه هستش
  متقاضي مهاجرت به المان هستم
  ايا اين امكان واسه من هست؟ و اينكه چه مدرك زبان الماني بايدداشته باشم؟

  1. اندیشه پویان ژوئن 30, 2018

   سلام و عرض ادب
   با توجه به شرایط، فقط در بالا بردن سطح زبان خود تلاش کنید تا به مدرک برسید و بعد از فارغ التحصیلی و با توجه به قوانین آن روز در خدمت شما هستیم.

 16. علی محمودی جولای 13, 2018

  سلام و وقت بخیر
  من متخصص چشم و 39 ساله هستم. مدرک زبان آلمانی ندارم. با گرفتن مدرک زبان امکان فعالیت در آلمان دارم؟

  1. اندیشه پویان می 11, 2019

   سلام و عرض ادب
   بله، جهت مشاوره حضوری با دفتر تهران تماس حاصل فرمایید:
   02188784642 و 02188752376

  2. مدیر سایت آگوست 27, 2019

   با سلام
   یکی از شرایط اصلی مهاجرت مداشتن مدرک زبان حداقل در سطح clb5 است.

 17. بهاره جولای 19, 2018

  سلام همسر من فلوشيپ اكوكارديو هستند و ٤١ساله با داشتن مدرك c1ميتونن به عنوان متخصص يا فلو اونجا كار كنن؟
  امكان شركت در دوره فلو ديگه اي در المان دارند كه راحتتر باشه شرايط اشتغالشون ؟

  1. اندیشه پویان می 11, 2019

   سلام، بله امکانپذیر است.

 18. امین جولای 26, 2018

  سلام خسته نباشید
  من پزشک عمومی ۲۶ ساله از دانشگاه سراسری هستم تازه فارغ التحصیل شدم و الان به تازگی درحال فراگیری زبان آلمانی هستم
  آیا میتونم برای کار به عنوان پزشک عمومی یا ادامه تحصیل در آلمان اقدام کنم؟یا نمیشه و دارم الکی آلمانی میخونم؟

  1. اندیشه پویان می 11, 2019

   با سلام و عرض ادب
   شرایط مهاجرت برای شما مهیاست. برای مشاوره با دفتر موسسه در تهران تماس حاصل فرمایید.

 19. علی جولای 27, 2018

  سلام خسته نباشید
  من متخصص رادیولوژی 42 ساله و دارای دانشنامه تخصصی هستم
  و سابقه 5 سال کار مستمر دارم
  چند درصد امکان پذیرش در آلمان دارم
  آیا اصلا اقدام کنم؟

  1. مدیر سایت ژوئن 18, 2019

   با سلام
   جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
   شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 20. ازاد یگانه سپتامبر 30, 2018

  با سلام
  من فوق تخصص نوزادانم و ۳۹ سالمه و در شروع b1 هستم بقیه مسی رو باید چطور طی کنم
  خیلی ممنونم

  1. اندیشه پویان اکتبر 1, 2018

   با سلام و عرض ادب
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر موسسه در تهران تماس حاصل بفرمایید.

 21. رضا احمدی اکتبر 11, 2018

  درود
  من متخصص دندانپزشکی از دانشگاه سراسری، یک فلوشیپ یکساله از دانشگاه آلمان دارم، ۴۳ ساله، با دو فرزند.زبان انگلیسی و فرانسه را میدانم ولی مدرک ندارم. ایا میتوانم ویزای کار درخواست کنم؟

  1. مدیر سایت ژوئن 1, 2019

   با سلام
   جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
   شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 22. س محمدی اکتبر 14, 2018

  با درود. پزشک متخصص پوست و عضو هییت علمی دانشگاه و 52 ساله هستم. در حال مطالعه زبان آلمانی. آیا امکان مهاجرت و کار در آلمان را دارم؟

  1. مدیر سایت می 14, 2019

   با سلام
   با توجه به شرایط سنی شما، لازمه موارد دیگر از رزومه و شرایطتون بررسی شود.لطفا با مشاورین ما در دفتر تهران تماس بگیرید.

 23. بهنام اکتبر 25, 2018

  با سلام ، بنده پزشك هستمو قصد دارم براي مهاجرت به المان اقدام كنم ،
  سوال بنده در مورد اقامت همسرم هست ، ميتونم براي ايشون هم اقامت بگيرم همزمان ؟

  1. مولود داوری می 8, 2019

   با سلام
   جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
   شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 24. علی دسامبر 15, 2018

  شماره ی تماس WhatsApp جهت مشاوره ی تلفنی بفرمائید.

  1. اندیشه پویان می 8, 2019

   +491638914432 (WhatsApp)

 25. روزبه نجات بخش فوریه 17, 2019

  با عرض سلام
  همسر من رزیدنت زنان هم اکنو سال 2 می باشد.برای مهاجرت به المان باید چه کارهایی انجام دهد تا در موعد تما شدن تحصیل وطرح به راحتی برای مهاجرت اقدام کنیم.

  1. مدیر سایت می 22, 2019

   با سلام
   بله امکانش هست.
   و این روند پیش روی شماست که برای گرفتن وقت مشاوره از موسسه میتوانید اقدام کنید:
   _ارزشیابی و تایید مدارکتون در آلمان که هر ایالت روند مختص بخودش را دارد
   _بعد از دریافت جواب از آلمان با جواب آن برای کلاس زبان تخصصی اقدام میکنید
   _با نامه پذیرش کلاس زبان تخصصی و جواب ارزشیابی مدارکتان به سفارت مراجعه میکنید
   _ویزا میگیرید و در کلاس زبان تخصصی شرکت میکنید که هزینه هایی برای شما در بر دارد
   _بعد از کلاس برای دوره اپروباسیون اقدام میکنید که هزینه ای برای شما ندارد اما معمولا حقوقی هم به شما نمیدهند
   _بعد از دوره اپروباسیون در امتحان شرکت میکنید و درصورت قبولی بعنوان پزشک در آلمان برای کار میتوانید اقدام کنید.

 26. عباس قاسمی مارس 8, 2019

  سلام ، من پزشک متخصص داخلی ۴۲ ساله. هستم در حال آموزش زبان المانی در سطح b1 هستم آیا شانسی برای کار در المان در حیطه تخصص دارم ؟ ممنون

  1. مولود داوری آوریل 28, 2019

   با سلام و عرض ادب
   شرایط مهاجرت برای شما مهیاست. برای مشاوره با دفتر موسسه در تهران تماس حاصل فرمایید.

 27. علیرضا معین مارس 9, 2019

  سلام و درود
  من دانشجوی سال دوم پزشکی هستم میخواستم بدونم برای مهاجرت کاری یا تحصیلی بعد از اتمام تحصیلاتم از الان چه کار میتونم انجام بدم ؟ و اینکه آیا همین شرایط تا پنج سال دیگه برقراره که من از الان زبان آلمانی رو شروع کنم ؟

  1. مدیر سایت می 14, 2019

   با سلام و عرض ادب
   برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان موسسه با دفتر تهران تماس حاصل بفرمایید.

 28. مصطفی مارس 14, 2019

  سلام خسته نباشید. ببخشید من دندانپزشکی عمومی فارغ‌التحصیل از دانشگاه برتر روسیه هستم.سن من ۴۱ سال هست.سابقه کار ندارم.مدرک زبان انگلیسی،روسی،ایتالیایی دارم.مدرک زبان آلمانی فعلا در سطح A2 دارم که میتونم B2 رو هم بگیرم.آیا با شرایط من امکان کار در آلمان یا امکان گرفتن تخصص وجود داره؟در حال حاضر اقامت روسیه رو دارم و سفرهای متعددی به منطقه شنگن داشتم.مرسی از راهنماییتون

  1. مولود داوری آوریل 28, 2019

   با سلام و عرض ادب
   شرایط مهاجرت برای شما مهیاست برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان موسسه با دفتر تهران تماس حاصل بفرمایید.

 29. نوید مارس 22, 2019

  با سلام
  من 27 سالمه و معافیت سربازی دارم و بعنوان پزشک خانواده طرحی مشغول به طبابت هستم. و الانم در بخش اورژانس بیمارستان هم شیفت میدم. زبان آلمانی هم دارم میخونم . نیاز به راهنمایی دارم.ممنون میشم کمکم کنید

  1. اندیشه پویان می 8, 2019

   سلام و عرض ادب و احترام
   شما شرایط لازم جهت مهاجرت را دارید
   جهت راهنمایی و مشاوره وکلایی موسسه با دفتر تهران تماس حاصل فرمایید.

 30. Vida آوریل 5, 2019

  باسلام من متخصص داخلی هستم ،خانم و ۳۹ سال سن دارم .مدرک زبان آلمانی ندارم ،جهت مهاجرت به المان به عنوان متخصص داخلی آیا شانسی دارم ؟دوره یک تا سه ماهه که فرمودید در متن پیدا نکردم چی هست

  1. مولود داوری می 9, 2019

   درود بر شما
   با توجه به شرایط شما، ابتدا میتوانید دوره های کوتاه مدت را درخواست دهید.

 31. مولود داوری آوریل 28, 2019

  سلام و عرض ادب
  برای راهنمایی لطفا با دفتر موسسه در تهران تماس حاصل بفرمایید.

 32. مولود داوری می 8, 2019

  سلام و عرض ادب
  شرایط سنی با توجه به رزومه و شرایطت شغلی مشخص میشه و معمولا حداکثر 42 سال است.

 33. مولود داوری می 8, 2019

  با سلام و عرض ادب
  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان موسسه با دفتر تهران تماس حاصل بفرمایید.

 34. اندیشه پویان می 8, 2019

  سلام
  شرایط مهاجرت برای شما مهیا می باشد، لطفا جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با دفتر تهران تماس حاصل فرمایید.

 35. اندیشه پویان می 8, 2019

  سلام و عرض ادب
  بله با توجه به شرایط سنی امکان پذیر هست، حداقل مدرک زبان آلمانی B2 نیاز است.

 36. مولود داوری می 9, 2019

  با عرض سلام و ادب
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی رایگان سایت برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 37. مدیر سایت می 14, 2019

  با عرض سلام و ادب
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی رایگان سایت برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 38. مدیر سایت می 14, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 39. مدیر سایت می 14, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 40. مدیر سایت می 14, 2019

  با عرض سلام و ادب
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی رایگان مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 41. مدیر سایت می 14, 2019

  با عرض سلام و ادب
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی رایگان مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 42. مدیر سایت می 19, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 43. مدیر سایت می 19, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 44. مدیر سایت می 22, 2019

  با سلام
  بله امکانش هست.
  و این روند پیش روی شماست که برای گرفتن وقت مشاوره از موسسه میتوانید اقدام کنید:
  _ارزشیابی و تایید مدارکتون در آلمان که هر ایالت روند مختص بخودش را دارد
  _بعد از دریافت جواب از آلمان با جواب آن برای کلاس زبان تخصصی اقدام میکنید
  _با نامه پذیرش کلاس زبان تخصصی و جواب ارزشیابی مدارکتان به سفارت مراجعه میکنید
  _ویزا میگیرید و در کلاس زبان تخصصی شرکت میکنید که هزینه هایی برای شما در بر دارد
  _بعد از کلاس برای دوره اپروباسیون اقدام میکنید که هزینه ای برای شما ندارد اما معمولا حقوقی هم به شما نمیدهند
  _بعد از دوره اپروباسیون در امتحان شرکت میکنید و درصورت قبولی بعنوان پزشک در آلمان برای کار میتوانید اقدام کنید.

 45. مدیر سایت می 22, 2019

  با سلام
  بله امکانش هست.
  و این روند پیش روی شماست که برای گرفتن وقت مشاوره از موسسه میتوانید اقدام کنید:
  _ارزشیابی و تایید مدارکتون در آلمان که هر ایالت روند مختص بخودش را دارد
  _بعد از دریافت جواب از آلمان با جواب آن برای کلاس زبان تخصصی اقدام میکنید
  _با نامه پذیرش کلاس زبان تخصصی و جواب ارزشیابی مدارکتان به سفارت مراجعه میکنید
  _ویزا میگیرید و در کلاس زبان تخصصی شرکت میکنید که هزینه هایی برای شما در بر دارد
  _بعد از کلاس برای دوره اپروباسیون اقدام میکنید که هزینه ای برای شما ندارد اما معمولا حقوقی هم به شما نمیدهند
  _بعد از دوره اپروباسیون در امتحان شرکت میکنید و درصورت قبولی بعنوان پزشک در آلمان برای کار میتوانید اقدام کنید.

 46. مدیر سایت می 22, 2019

  با سلام
  بله امکانش هست.
  و این روند پیش روی شماست که برای گرفتن وقت مشاوره از موسسه میتوانید اقدام کنید:
  _ارزشیابی و تایید مدارکتون در آلمان که هر ایالت روند مختص بخودش را دارد
  _بعد از دریافت جواب از آلمان با جواب آن برای کلاس زبان تخصصی اقدام میکنید
  _با نامه پذیرش کلاس زبان تخصصی و جواب ارزشیابی مدارکتان به سفارت مراجعه میکنید
  _ویزا میگیرید و در کلاس زبان تخصصی شرکت میکنید که هزینه هایی برای شما در بر دارد
  _بعد از کلاس برای دوره اپروباسیون اقدام میکنید که هزینه ای برای شما ندارد اما معمولا حقوقی هم به شما نمیدهند
  _بعد از دوره اپروباسیون در امتحان شرکت میکنید و درصورت قبولی بعنوان پزشک در آلمان برای کار میتوانید اقدام کنید.

 47. مدیر سایت می 22, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 48. مدیر سایت می 26, 2019

  با عرض ادب و احترام
  متاسفانه شما در شرایط مهاجرت قرار ندارید.

 49. مدیر سایت می 26, 2019

  ضمن سلام و عرض ادب
  در پاسخ به سوال شما باید گفت یکی از مدارک مورد نیاز جهت معادل سازی مدارک گواهی سلامتی جسمی است و همچنین در بعضی از ایالت های آلمان چکاپ کامل صورت می گیرد.

 50. مدیر سایت می 26, 2019

  با سلام خدمت شما
  حداقل مدرک مورد نیاز b2 المانی از موسسه گوته است.

 51. مدیر سایت می 28, 2019

  با عرض سلام
  این روند پیش روی شماست که برای گرفتن وقت مشاوره از موسسه میتوانید اقدام کنید:
  _ارزشیابی و تایید مدارکتون در آلمان که هر ایالت روند مختص بخودش را دارد
  _بعد از دریافت جواب از آلمان با جواب آن برای کلاس زبان تخصصی اقدام میکنید
  _با نامه پذیرش کلاس زبان تخصصی و جواب ارزشیابی مدارکتان به سفارت مراجعه میکنید
  _ویزا میگیرید و در کلاس زبان تخصصی شرکت میکنید که هزینه هایی برای شما در بر دارد
  _بعد از کلاس برای دوره اپروباسیون اقدام میکنید که هزینه ای برای شما ندارد اما معمولا حقوقی هم به شما نمیدهند
  _بعد از دوره اپروباسیون در امتحان شرکت میکنید و درصورت قبولی بعنوان پزشک در آلمان برای کار میتوانید اقدام کنید.

 52. مدیر سایت ژوئن 9, 2019

  با سلام و عرض ادب…
  شرایط به شرح زیر است
  این روند پیش روی شماست که برای گرفتن وقت مشاوره و اطلاعات بیشتر با دفتر موسسه در تهران میتوانید اقدام کنید:
  _ارزشیابی و تایید مدارکتون در آلمان که هر ایالت روند مختص بخودش را دارد
  _بعد از دریافت جواب از آلمان با جواب آن برای کلاس زبان تخصصی اقدام میکنید
  _با نامه پذیرش کلاس زبان تخصصی و جواب ارزشیابی مدارکتان به سفارت مراجعه میکنید
  _ویزا میگیرید و در کلاس زبان تخصصی شرکت میکنید که هزینه هایی برای شما در بر دارد
  _بعد از کلاس برای دوره اپروباسیون اقدام میکنید که هزینه ای برای شما ندارد اما معمولا حقوقی هم به شما نمیدهند
  _بعد از دوره اپروباسیون در امتحان شرکت میکنید و درصورت قبولی بعنوان پزشک در آلمان برای کار میتوانید اقدام کنید.

 53. مدیر سایت ژوئن 13, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات کلی با دفتر موسسه در تهران تماس بگیرید.

 54. مدیر سایت ژوئن 13, 2019

  با سلام و عرض ادب
  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان موسسه با دفتر تهران تماس حاصل بفرمایید.

 55. مدیر سایت ژوئن 13, 2019

  با سلام
  بله امکانش هست.
  و این روند پیش روی شماست که برای گرفتن وقت مشاوره از موسسه میتوانید اقدام کنید:
  _ارزشیابی و تایید مدارکتون در آلمان که هر ایالت روند مختص بخودش را دارد
  _بعد از دریافت جواب از آلمان با جواب آن برای کلاس زبان تخصصی اقدام میکنید
  _با نامه پذیرش کلاس زبان تخصصی و جواب ارزشیابی مدارکتان به سفارت مراجعه میکنید
  _ویزا میگیرید و در کلاس زبان تخصصی شرکت میکنید که هزینه هایی برای شما در بر دارد
  _بعد از کلاس برای دوره اپروباسیون اقدام میکنید که هزینه ای برای شما ندارد اما معمولا حقوقی هم به شما نمیدهند
  _بعد از دوره اپروباسیون در امتحان شرکت میکنید و درصورت قبولی بعنوان پزشک در آلمان برای کار میتوانید اقدام کنید.

 56. مدیر سایت ژوئن 26, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 57. مدیر سایت ژوئن 26, 2019

  با سلام
  با توجه به شرایط سنی متاسفانه شما شرایط مهاجرت از این طریق را دارا نیستید

 58. مدیر سایت ژوئن 26, 2019

  با عرض ادب
  بله شما شرایط را دارید.
  جهت بررسی شرایط خود میتوانید رزومه ی خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای مشاورین و وکلای ما ارسال نمایید.

 59. مدیر سایت ژوئن 26, 2019

  با سلام و عرض ادب
  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان موسسه با دفتر تهران تماس حاصل بفرمایید.

 60. مدیر سایت ژوئن 26, 2019

  با عرض سلام
  با توجه به شرایط سنی برای مهاجرت کاری شرایط را ندارند اما برای مهاجرت سرمایه گذاری به آلمان و کانادا و عمان و مجارستان میتوانند اقدام کنند.

 61. مدیر سایت ژوئن 26, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 62. مدیر سایت ژوئن 26, 2019

  با عرض ادب
  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان موسسه با دفتر تهران تماس حاصل بفرمایید.

 63. مدیر سایت ژوئن 26, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 64. مدیر سایت ژوئن 26, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 65. صالحه ژوئن 27, 2019

  با سلام، پزشک عمومی ۳۲ساله با ۳سال و نیم سابقه کاری که بیمه رد شده هستم و همسرم مهندس مکانیک بدون سابقه کاری در رشته مرتبط هستن ، به نظر شما جهت تحصیل یا کار برای دانمارک اقدام کنم یا آلمان ؟

  1. مدیر سایت جولای 1, 2019

   با سلام
   جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
   شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 66. مدیر سایت جولای 1, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 67. مدیر سایت جولای 1, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 68. مدیر سایت جولای 1, 2019

  با عرض ادب خدمت شما
  با شرایطی که فرمودید، فقط برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری میتوانید اقدام کنید.

 69. مدیر سایت جولای 8, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

  1. مدیر سایت سپتامبر 19, 2019

   با سلام با توجه به شرایط سنی شما مهاجرت سرمایه گذاری به کشورهای عمان و یا آلمان به شما پیشنهاد میشود.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر تهران تماس بگیرید.

 70. مدیر سایت جولای 8, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  میتوانید با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت کاری سایت ما که بطور رایگان در اختیارتان است، رزومه‌ی خود را جهت بررسی ارسال کنید.

 71. مدیر سایت جولای 8, 2019

  با عرض سلام و وقت بخیر
  متاسفانه شما شرایط سنی لازم جهت مهاجرت را دارا نیستید

 72. مدیر سایت جولای 13, 2019

  با سلام
  بعد از گذراندن دوره و شرکت در آزمون این امکان وجود دارد
  بعد از دریافت اقامت کاری بله خانواده ام اوکیه
  برای دریافت مشاوره با دفتر تهران تماس بگیرید.

 73. مدیر سایت جولای 13, 2019

  با درود فراوان
  متاسفانه شما شرایط سن را ندارید.

 74. مدیر سایت جولای 13, 2019

  با سلام
  پدر شما متاسفانه شرایط سنی را ندارند و فقط برای دوره های کوتاه مدت میتوانند اقدام کنن.

 75. مدیر سایت جولای 13, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 76. مدیر سایت جولای 13, 2019

  با عرض سلام
  متاسفانه شرایط سن را ندارید

 77. مدیر سایت جولای 15, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  جهت اطلاعات بیشتر با دفتر تهران تماس بگیرید

 78. مدیر سایت جولای 15, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، با دفتر تهران تماس بگیرید

 79. مدیر سایت جولای 24, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 80. مدیر سایت جولای 27, 2019

  با سلام
  این روند پیش روی شماست که برای گرفتن وقت مشاوره از موسسه میتوانید اقدام کنید:
  _ارزشیابی و تایید مدارکتون در آلمان که هر ایالت روند مختص بخودش را دارد
  _بعد از دریافت جواب از آلمان با جواب آن برای کلاس زبان تخصصی اقدام میکنید
  _با نامه پذیرش کلاس زبان تخصصی و جواب ارزشیابی مدارکتان به سفارت مراجعه میکنید
  _ویزا میگیرید و در کلاس زبان تخصصی شرکت میکنید که هزینه هایی برای شما در بر دارد
  _بعد از کلاس برای دوره اپروباسیون اقدام میکنید که هزینه ای برای شما ندارد اما معمولا حقوقی هم به شما نمیدهند
  _بعد از دوره اپروباسیون در امتحان شرکت میکنید و درصورت قبولی بعنوان پزشک در آلمان برای کار میتوانید اقدام کنید.

 81. مدیر سایت جولای 27, 2019

  درود

  این روند پیش روی شماست که برای گرفتن وقت مشاوره از موسسه میتوانید اقدام کنید:
  _ارزشیابی و تایید مدارکتون در آلمان که هر ایالت روند مختص بخودش را دارد
  _بعد از دریافت جواب از آلمان با جواب آن برای کلاس زبان تخصصی اقدام میکنید
  _با نامه پذیرش کلاس زبان تخصصی و جواب ارزشیابی مدارکتان به سفارت مراجعه میکنید
  _ویزا میگیرید و در کلاس زبان تخصصی شرکت میکنید که هزینه هایی برای شما در بر دارد
  _بعد از کلاس برای دوره اپروباسیون اقدام میکنید که هزینه ای برای شما ندارد اما معمولا حقوقی هم به شما نمیدهند
  _بعد از دوره اپروباسیون در امتحان شرکت میکنید و درصورت قبولی بعنوان پزشک در آلمان برای کار میتوانید اقدام کنید.

 82. مدیر سایت جولای 29, 2019

  با عرض ادب
  بله امکانش هست.
  و این روند پیش روی شماست که برای گرفتن وقت مشاوره از موسسه میتوانید اقدام کنید:
  _ارزشیابی و تایید مدارکتون در آلمان که هر ایالت روند مختص بخودش را دارد
  _بعد از دریافت جواب از آلمان با جواب آن برای کلاس زبان تخصصی اقدام میکنید
  _با نامه پذیرش کلاس زبان تخصصی و جواب ارزشیابی مدارکتان به سفارت مراجعه میکنید
  _ویزا میگیرید و در کلاس زبان تخصصی شرکت میکنید که هزینه هایی برای شما در بر دارد
  _بعد از کلاس برای دوره اپروباسیون اقدام میکنید که هزینه ای برای شما ندارد اما معمولا حقوقی هم به شما نمیدهند
  _بعد از دوره اپروباسیون در امتحان شرکت میکنید و درصورت قبولی بعنوان پزشک در آلمان برای کار میتوانید اقدام کنید.

 83. مدیر سایت جولای 29, 2019

  با سلام
  با توجه به شرای سنی بهتر است که با مشاورین موسسه آرتا اندیشه پویان سپنتا تماس بگیرید تا دیگر شرایطتان نیز مورد بررسی قرار گیرد.

 84. مدیر سایت جولای 29, 2019

  با سلام با توجه به شرایط سنی شما مهاجرت از طزیق سرمایه گذاری پیشنهاد ما به شماست.

 85. مدیر سایت جولای 29, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 86. مدیر سایت آگوست 3, 2019

  با عرض سلام
  برای پاسخ تخصصی به سوالتان بهتر است با دفتر موسسه در تهران تماس بگیرید.

 87. مدیر سایت آگوست 11, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 88. مدیر سایت آگوست 11, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 89. مدیر سایت آگوست 14, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط متقاضی از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، رزومه کامل خود را از طریق تکمیل فرم های ارزیابی مهاجرت کاری برای بررسی توسط وکلای موسسه ارسال نمایید.

 90. مدیر سایت سپتامبر 1, 2019

  با سلام و عرض ادب
  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان موسسه با دفتر تهران تماس حاصل بفرمایید.

 91. مدیر سایت سپتامبر 22, 2019

  با سلام
  جهت پاسخ به سوالات مهاجرتی نیاز به بررسی کامل شرایط از جمله میزان سطح زبان، شرایط سنی و… می باشد!
  شما میتوانید جهت مشاوره، با دفتر تهران تماس بگیرید.

 92. شکوفه دسامبر 20, 2019

  با سلام. من پزشک عمومی هستم با 5 سال سابقه ی بیمه در اورژانس. 39 سال سن دارم و تازه میخوام شروع به یادگیری زبان المانی و اقدام برای مهاجرت به آلمان و یا اتریش کنم که تا گذراندن این مراحل 40 سالم تمام میشه.یا 41 ساله میشم..میخواستم بپرسم حداکثر سن برای پذیرش پزشکان چند سال سنه؟

  1. اندیشه پویان دسامبر 21, 2019

   سلام و عرض ادب
   در قوانین به سن اشاره نشده ( اما نکته این است که باید حداقل مدرک b2 دریافت کنید)

 93. لیلا ژانویه 20, 2020

  سلام.میشه لطفا در مورد مهاجرت یک پزشک متخصص بیشتر توضیح بفرمایید؟ایا اون امتحان معادل سازی که به زبان المانی هست رو متخصصین هم باید شرکت کنند؟ایا ما اونجا به عنوان متخصص کار میکنیم یا مجدد باید رزیدنتی بخونیم؟چه رشته هایی بازار کار الان دارن؟ممنونم

  1. اندیشه پویان فوریه 1, 2020

   با سلام تمام فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و پیراپزشکی باید در آزمون شرکت کنند و بعد از دریافت مدرک این دوره در حوزه تخصص خود میتوانند مشغول به کار شوند که نیاز به مدرک C1 آلمانی میباشد.

 94. نسرین صراف ژانویه 24, 2020

  سلام من پزشک فوق تخصص هستم ۵۰ سال سن دارم در حال خوندنb2هستم در ضمن لیسانس و فوق لیسانس فیزیک دارم به نظر شما میتونم برای کار در المان اقدام کنم ممنونم

  1. اندیشه پویان فوریه 1, 2020

   با سلام
   با توجه به شرایط شما امکان دریافت اقامت آلمان وجود دارد که البته نیاز به بررسی بیشتزی میباشد. لطفا با شماره های دفتر تهران 88784642 و 88785337 تماس بگیرید.

 95. مصطفی عبدالهی آوریل 12, 2020

  سلام،بنده در حال حاضر دستیار سال اول رشته روانپزشکی در تهران هستم و ۳۷سال سن دارم،آیا در حال حاضر امکان مهاجرت و کار بعنوان پزشک عمومی و یا ادامه تحصیل در رشته ی خودم یا رشته های دیگر وجود دارد؟با تشکر

  1. اندیشه پویان می 18, 2020

   با سلام و عرض ادب
   بله،
   جهت مشاوره حضوری با دفتر تهران تماس حاصل فرمایید:
   ۰۲۱۸۸۷۸۴۶۴۲ و ۰۲۱۸۸۷۵۲۳۷۶

 96. سید جواد میرهدایتی می 16, 2020

  با سلام من متخصص اطفال هستم سنم ۴۱ سال هست
  همسرم همسن خودم و دندانپزشک هستن
  دخترم ده سالشون هست
  خیلی دوست دارم با تخصص خودم مهاجرت کنم ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. اندیشه پویان می 18, 2020

   با دورد
   بله دوست عزیز
   می توانید درخواست دهید

   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی بهتر توسط کارشناسان موسسه میتوانید از طریق راههای ارتباطی با دفتر تهران تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس دفتر تهران: 02188784642 – 02188785337

سوالات و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.لطفا اطلاعات قسمتهای ستاره دار را پر نمایید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مهاجرت مهندسین
مهاجرت پزشکان